Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Přednáška s besedou na téma "Jen štastný rodič může vychovat šťastné dítě"

Přednáška s besedou na téma "Jen štastný rodič může vychovat šťastné dítě"Datum konání:
7.11.2017

Zveme širokou veřejnost na přednášku s besedou "Jen štastný rodič může vychovat šťastné dítě", která se koná v úterý 7. 11. 2017 od 17 hodin v přednáškové místnosti jičínského zámku, muzejní nádvoří (vchod do Regionálního muzea), v přízemí. 

Pozvánka ke stažení ZDE.

Téma přednášky a besedy: Všechny problémy, které nám přináší život, jsou řešitelné a posunou nás na naší cestě o kus dál. Jen je třeba se k nim postavit čelem a uvědomit si, že svůj život i své štěstí si tvoříme sami. Ve skutečnosti je každý problém i každá nemoc darem, který nás má dovést ke změně uvažování a přiblížení se k sobě a ke svému nitru. Pokud chcete něco změnit u svého dítěte, zamyslete se, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe. Každý člověk je jedinečný, proto má každý svou vlastní cestu. Máme štěstí, že dnes známe spoustu metod, jak na sobě pracovat a poznávat sám sebe. K zamyšlení nad touto širokou problematikou by měla přednáška vést.

Lektorkou přednášky je Ing. Iva Labaštová - v minulosti středoškolská učitelka se sedmnáctiletou praxí, v současnosti podnikatelka, současně terapeutka metody RUŠ, čerpající z bohatých pracovních i vlastních životních zkušeností a zajímavých osudů klientů.

Akce se uskuteční v rámci Týdne vzdělávání dospělých, kterou organizuje Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, z.s. ve spolupráci s Úřadem práce v Jičíně.  Přehled všech akcí bude zveřejněn zde.

Z důvodu zajištění občerstvení prosíme o přihlášení.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů