Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací akce > Beseda pro veřejnost "Neviditelní nadaní"

Beseda pro veřejnost "Neviditelní nadaní"Datum konání:
3.5.2017

FotkyFoto_91919113_XS[1].jpgKde jsou nadané děti a kam se ztrácejí? Jak rozpoznáme nadání u našeho dítěte? Co pro něj děláme a můžeme dělat lépe? Co pro ně neděláme a měli bychom dělat? Jak nadané děti podpořit a jak můžou spolupracovat rodiče a škola, aby nadané děti rozvinuly své schopnosti?

Na tyto otázky přijdou odpovědět Mgr. Anna Doubková a PaedDr. Karel Tomek při besedě Neviditelní nadaní, která se uskuteční v Jičíně 3. května od 16:30 v přednáškové místnosti zámku, muzejní nádvoří, Valdštejnovo nám. 1, Jičín.  Beseda je pro účastníky zdarma a není nutné se na ni přihlašovat.

Lektoři pracují jako stálý tandem Doubková – Tomek (D&T, DaT). Oba jsou pedagogové s dlouholetou pedagogickou praxí. Jejich oblíbenými tématy jsou především výukové metody, tvorba a inovace školních vzdělávacích programů a práce s motivací žáků i dospělých – učitelů i jiných pracovníků. Působí jako lektoři Dalšího vzdělávání pedagogických pracovník, a to i prostřednictvím moderních technologií (včetně eLearningu). Autoři různých článků, publikací a knih. Poskytují školám konzultace a metodickou podporu. Působí také jako koučové a mentoři v různých oblastech nejen ve školství. Více informací o lektorské dvojici najdete ZDE.

Mimo besedy pro veřejnost proběhne v tento den se stejnými lektory i seminář  a EduCoffee pro pedagogy z ORP Jičín na téma "Podpůrná opatření pro nadané a mimořádně nadané žáky." Více informací k programu pro odbornou veřejnost naleznete ZDE.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů