Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěch pro každého žáka změnila termín konference na 3. listopadu

Úspěch pro každého žáka změnila termín konference na 3. listopaduDatum konání:
3.11.2020

Termín konference byl změněn z 21. dubna na 3. listopadu 2020. Přihlašování zatím není spuštěno. Budeme Vás o něm informovat.

Konference Úspěch pro každého žáka

Pod mottem "Společně to zvládneme" proběhne 3. listopadu 2020 (původní termín 21. dubna byl zrušen) další ročník konference Úspěch pro každého žáka stejnojmenné iniciativy, která je otevřenou neformální sítí organizací, které se učí společně rozvíjet kulturu vzdělávání v ČR. Konference proběhne v DOC+ na Praze 7. 

Na setkání se budou diskutovat principy Partnerství pro vzdělávání 2030+ a jak tuto kulturu rozvíjet v ČR, sdílet příklady dobré praxe, které se osvědčily při naplňování cílů Strategie 2020 v regionech a přemýšlet o středním článku vedení škol, který dokáže zlepšovat učení dětí a snižovat nerovnosti. 

Chci se připojit k iniciativě

K iniciativě Úspěch pro každého žáka se mohou připojit i jednotlivé organizace. Ty se pak mohou zvát navzájem k nahlédnutí do konkrétní praxe podpory učitelů ve školách, zvát se navzájem do projektů, které připravují nebo realizují, sdílet nejlepší praktické výstupy vlastních projektů, navrhovat řešení, jak zvyšovat spolupráci mezi různými oblastmi a úrovněmi vzdělávacího systému a podporovat myšlenku úspěchu pro každého žáka. 

Více informací k iniciativě najdete na webu uspechzaka.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů