Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soutěž o nejlepší návrh na MASKOTA MAPu

Soutěž o nejlepší návrh na MASKOTA MAPuDatum konání:
15.4.2024

Pracovní skupina Kreativní vyhlašuje soutěž o nejlepší návrh na MASKOTA MAPu.

MASKOT MAPu

MAPem je myšlen projekt Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín. Nyní probíhá již 4 etapa tohoto projektu. Podrobnosti k projektu najdete na našich webových stránkách: map.otevrenezahrady.cz

Do soutěže se mohou zapojit všechny děti z ORP Jičín (území okresu Jičín) ve věku od 3 do 15 let. Vítány jsou různé druhy nápadů. Kreativitě se meze nekladou.
 
Výtvory dětí nám můžete zaslat na mail map@otevrenezahrady.cz nebo dodat do poštovní schránky na budově Komerční banky, 17. listopadu 1074, Jičín (vlevo od vchodu) označené Otevřené zahrady Jičínska nejpozději do 15. dubna 2024.
 
Na návrh napište:
  • jméno dítěte (v případě skupiny jména všech dětí, kteří se na návrhu podíleli)
  • věk dítěte
  • jakou školu (ZŠ, MŠ, domškolák) dítě navštěvuje
  • vhodný materiál, ze kterého by mohl být maskot vyroben
Vítěze budou vybírat ze všech obdržených návrhů na svém příštím setkání členové PS Kreativní. Vítězný návrh bude následně zrealizován ("zhmotněn") a bude používán pro další propagaci projektu MAP. Vhodný materiál pro výrobu bude určen dle návrhu. Návrh materiálu, ze kterého by mohl být maskot vyroben, mohou děti napsat ke svému návrhu a může být k tomuto návrhu přihlédnuto.
 
Nejlepší 3 návrhy budou oceněny malou drobností. Proto nám nezapomeňte na sebe napsat kontakt, abychom vám případnou drobnost mohli zaslat nebo předat.

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů