Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Skupina místních lídrů se rozrostla o další členy i nového vedoucího

Skupina místních lídrů se rozrostla o další členy i nového vedoucíhoDatum konání:
26.11.2020

240_F_86591654_QymJycyfNeA85gscwcbO2DPePwlMVvKl.jpgKe konci roku došlo k "oživení" pracovní skupiny Místní lídři. Setkání, na kterém se představil i nový vedoucí skupiny Jiří Jína, proběhlo online v podvečer 26. listopadu. Možnost připojit se do skupiny byla otevřena novým zájemcům, skupina se díky tomu rozrostla z původních 3 na 10 členů včetně vedoucího. Podívejte se, kdo je členem skupiny. 

I když setkání proběhlo online, podařilo se vytvořit příjemnou a tvůrčí atmosféru. Po seznámení členů byl program věnovaný především plánu vzdělávacích akcí, které se nabízejí pod organizací MAP v novém kalendářním roce. Místní lídři okomentovali návrhy realizačního týmu a předali svá doporučení na aktivity, které podporují. Největší podporu tak získal ucelený kurz Učitel 21. století obsahující témata formativního hodnocení, aktivního učení a efektivní komunikace, a také kurz typologie osobnosti MBTI. Realizační tým MAP tak dostal zpětnou vazbu k plánovaným aktivitám a přizpůsobí jí své plány do následujícího roku. 

Místní lídři se také věnovali tématu místně zakotveného učení a možnostem podpory jeho zařazení do výuky na školách v našem regionu, nebo nad možnými aktivitami spolupráce škol či aktivity "Otevřeno", které se momentálně kvůli vládním opatřením zcela zastavily. Členové skupiny přidali hned několik nápadů na aktivity tohoto typu, které by mohly být v rámci projektu MAP podpořeny. I s těmito nápady bude realizační tým MAP, ale i celé skupina místních lídrů dále pracovat, abychom mohli společně některé z nich zrealizovat. 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů