Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvánka na červnové jednání Řídicího výbor MAP

Pozvánka na červnové jednání Řídicího výbor MAPDatum konání:
6.6.2017
Vážení členové řídícího výboru,

předsedkyně Řídicího výboru projektu MAP a zpracovatel Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín (dále jen projekt MAP) si Vás dovolují pozvat na jednání Řídícího výboru projektu MAP pro ORP Jičín, které se uskuteční v úterý 6. června 2017 od 16 hodin v Přednáškové místnosti jičínského zámku, muzejní nádvoří, Valdštejnovo náměstí 1, Jičín.

Program je uveden v pozvánce. Předpokládaná doba jednání do 18,30 hod.

Jednání řídícího výboru je s ohledem na představení aplikace D21 a konceptu výstavy „Škola mých snů“ připravováno jako veřejné setkání pro zájemce o tyto dva body programu. Hlasovat o závěrech jednotlivých bodů programu budou moci pouze členové řídícího výboru a další účastníci budou pouze jako hosté bez možnosti hlasování. V případě, že nejste člen Řídicího výboru MAP a chcete se zúčastnit veřejné částí setkání, prosíme o přihlášení ZDE.

Představení hlasovacího systému aplikace Demokracie 21 proběhne za účasti zástupců firmy Demokracie 21 z Prahy. Po skončení prezentace si budete moci hlasování vyzkoušet a uvidíte výsledky, pokud bude v přednáškové místnosti funkční wifi. Toho hlasování bude určeno pro všechny účastníky jednání.

Předem děkujeme za Vaši účast. V případě, že se nebudete moci jednání zúčastnit či budete zastoupeni náhradníkem, prosíme o sdělení této skutečnosti předem.
Máte-li nějaké návrhy na další aktivity projektu MAP a jednání se nemůžete zúčastnit, tak prosíme o jejich zaslání předem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Příjemný týden


Ing. Katarína Kalvodová, předsedkyně ŘV MAP pro ORP Jičín, tel. 737 584 688

Mgr. Kamila Kabelková, manažerka projektu MAP pro ORP Jičín, tel. 602 420 396


Otevřené zahrady Jičínska z. s., ulice 17. listopadu 1074, 506 01 Jičín
http://map.otevrenezahrady.cz/,map@otevrenezahrady.cz
 
 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů