Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První vzdělávací aktivita realizovaná projektem MAP bude kurz Metodika prevence

První vzdělávací aktivita realizovaná projektem MAP bude kurz Metodika prevenceDatum konání:
2.11.2016

Rozvrh kurzu bude všem případným zájemcům zaslán do konce listopadu 2016, taktéž bude zveřejněn na našem webu. Kurz metodik prevence má rozsah 250 hodin, z toho jen 80 hodin  prezenčně. Na prezenční výuce je povinná 80% účast. Kurz se může konat jen díky spojení s kurzem, který organizátor pro malý počet zájemců v Mladé Boleslavi od října 2016 neotevřel. S ohledem na tuto skutečnost, bude nejspíše část výuky směřována do Mladé Boleslavi a část do Jičína.


Kurz by začal od ledna 2017 a skončil by i se závěrečnou zkouškou do března 2018. Prezenčně by výuka nejspíše proběhla v Mladé Boleslavi  celkem 5x za kurz pátek a sobota 9 - 17h a jeden týden pět dní po sobě o letních prázdninách 2017 v pracovních dnech 9-17h. S tímto rozložením kurzu přítomní účastníci souhlasili. Až obdržíme rozvrh kurzu budeme Vás informovat o dalších krocích.

Několik dalších zájemců by se do kurzu ještě mohlo přidat. Pokud k nim patříte, nebo víte o někom, kdo by měl zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Pro aktuální informace ke studiu klikněte ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů