Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > První vzdělávací aktivita realizovaná projektem MAP bude kurz Metodika prevence

První vzdělávací aktivita realizovaná projektem MAP bude kurz Metodika prevenceDatum konání:
2.11.2016

Rozvrh kurzu bude všem případným zájemcům zaslán do konce listopadu 2016, taktéž bude zveřejněn na našem webu. Kurz metodik prevence má rozsah 250 hodin, z toho jen 80 hodin  prezenčně. Na prezenční výuce je povinná 80% účast. Kurz se může konat jen díky spojení s kurzem, který organizátor pro malý počet zájemců v Mladé Boleslavi od října 2016 neotevřel. S ohledem na tuto skutečnost, bude nejspíše část výuky směřována do Mladé Boleslavi a část do Jičína.


Kurz by začal od ledna 2017 a skončil by i se závěrečnou zkouškou do března 2018. Prezenčně by výuka nejspíše proběhla v Mladé Boleslavi  celkem 5x za kurz pátek a sobota 9 - 17h a jeden týden pět dní po sobě o letních prázdninách 2017 v pracovních dnech 9-17h. S tímto rozložením kurzu přítomní účastníci souhlasili. Až obdržíme rozvrh kurzu budeme Vás informovat o dalších krocích.

Několik dalších zájemců by se do kurzu ještě mohlo přidat. Pokud k nim patříte, nebo víte o někom, kdo by měl zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Pro aktuální informace ke studiu klikněte ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů