Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Před Velikonocemi rozdávali radost seniorům žáci z Libáně, Sobotky a Nemyčevse

Před Velikonocemi rozdávali radost seniorům žáci z Libáně, Sobotky a NemyčevseDatum konání:
6.4.2021

S velikonočními svátky přibyly další školy, které se v rámci aktivity Otevřeno rozhodly připravit překvapení pro klienty domovů pro seniory ve svém okolí. 

Jarní pozdravy seniorům do Domu pokojného stáří v Libošovících připravili žáci a pedagogové ZŠ v Sobotce. Kromě ručně vyrobených dárečků připravili i originální videopozdravy, na kterých nejsou nejen děti, ale i jejich domácí mazlíčci. Potěšit se z nich můžete i Vy:

Žáci šesté třídy ze ZŠ a MŠ Libáň připravili pro seniory dopisy a velikonoční výrobky. Nástěnka, kterou jim s učitelkami donesli, se stane krásnou velikonoční výzdobou v Bytovém komplexu Samanit v Libáni.
A na klienty Ústavu sociálních služeb v Milíčevsi mysleli paní učitelky, žáci a jejich rodiče ze ZŠ Nemyčeves. Obdarovali je vyrobenými pomlázkami a květináčky zdobenými ubrouskovou technikou. 
Děkujeme všem, kteří se do aktivity zapojili, že zvláště v této náročné době šíří radost kolem sebe. Jsme rádi u toho a těšíme se na aktivity dalších škol, které v rámci Otevřena na seniory myslí. 

8F0FBCCE-6EF9-48DE-B4D9-1DF608A6B351.jpeg
foto zdroj: archiv ZŠ Libáň 

Milíčeves2.jpg

foto zdroj: archiv ZŠ Libáň 

Milíčeves.jpg
foto zdroj: archiv ZŠ Nemyčeves

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů