Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pravidelná setkávání členů pracovních skupin

Pravidelná setkávání členů pracovních skupinSe začátkem nového školního roku se opět rozjíždí i pravidelná setkávání členů pracovních skupin.

Jako první se sešli dne 14. 9. 2021 členové pracovní skupiny na podporu matematické gramotnosti. Skupinka byla sice komorní, ale o to radostnější bylo shledání, které konečně mohlo proběhnout naživo a ne prostřednictvím obrazovek počítačů. 

Do pracovní skupiny se zapojila nová členka Ing. L. Kliková, která učí matematiku na ZŠ v Sobotce a která stejně jako ostatní navodila milou a přátelskou atmosféru. Během setkání probíhalo vzájemné sdílení, jak se podařilo zahájit školní rok, jaké problémy se během distanční výuky objevily a na čem bude potřeba zapracovat. M. Klapková nastínila koncept Expediční ScioŠkoly, ve které získala pracovní úvazek jako průvodce. Tři týdny v měsíci se děti učí on-line z domova a čtvrtý týden společně vyrazí na tzv. expedici. Toto téma bylo pro všechny velmi zajímavé. Skupina projevila zájem o další informace o konceptu alternativního vzdělávání.

Další setkání se uskuteční v úterý 9. 11. 2021 od 16 hodin.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů