Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost zahájila svou činnost na prvním setkání

Pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost zahájila svou činnost na prvním setkáníDatum konání:
16.1.2019

V úterý 15. ledna se od 16:00 hodin v přednáškové místnosti jičínského zámku poprvé sešlo 9 členů Pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost. Vedoucím pracovní skupiny byl zvolen Mgr. Richard Koníř. Pracovní skupina se shodla na pořádání vzdělávacích akcích až od počátku nového školního roku. Za místního lídra pro oblast čtenářské gramotnosti byla navržena a nominována Mgr. Bronislava Podhajská. Na příštím setkání se chce zaměřit na definování toho, co nejvíce brání rozvoji čtenářské gramotnosti a co je možné s tím v rámci možností, které projekt MAP II nabízí udělat. Jestli to jsou metody nebo nezkušenost nebo špatná zpětná vazba?

Každý člen dostal za úkol se zamyslet nad tím, co on sám může přinést za zkušenost, co se mu osvědčilo, v čem může přispět. Do konce měsíce ledna na email pracovni-skupiny-map@otevrenezahrady.cz zasílejte návrhy na odborníky, zkušené pedagogy v čtenářské (pre)gramotnosti, které bylo šlo v rámci území ORP Jičín považovat za místní lídry.

Příští setkání se uskuteční v úterý 2. 4. 2019 od 16 hodin.

Zápis z jednání najdete ZDE.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů