Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvánka na veřejné setkání pro obce, podnikatele, spolky a další subjekty v území MAS OZJ

Pozvánka na veřejné setkání pro obce, podnikatele, spolky a další subjekty v území MAS OZJDatum konání:
21.11.2022

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejné setkání, které se uskuteční v pondělí 21. 11. 2022 od 17:00 v budově obecního úřadu v Bukvici, čp. 28.

Parkovat lze pod obecním úřadem nebo nad kaplí, GPS 50.4121225N, 15.2949972E.

TÉMATA SETKÁNÍ BUDOU:

1)  Informace k formálnímu i neformálnímu vzdělávání v regionu k projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín II

2)  Informace k podporovaným oblastem pro čerpání dotací IROP v období 2021-2027 prostřednictvím strategie OZJ ve výši 60,5 mil. Kč a sběr projektových záměrů

Představení podporovaných témat, stanovení alokací pro jednotlivé podporované oblasti operačních programů a jejich naplnění Vašimi konkrétními projekty, které chcete v období 2021 - 2027 realizovat. 

V přílohách najdete přehled základních podmínek pro čerpání dotací IROP, v xls jsou všechny oblasti za sebou v jednom souboru. V pdf je jsou údaje pro jednotlivé oblasti podpory samostatně.  

Návrhy konkrétních projektů můžete zadat do formuláře https://forms.gle/ZEvtkDMFgknVK77eA nebo zasílat na email otevrenezahrady@seznam.cz, do předmětu emailu uveďte: STRATEGIE OZJ.

Těšíme se na setkání s Vámi a na Vaši aktivní účast! 

Prosíme o šíření pozvánky libovolně po zájmovém území OZJ mezi potenciální žadatele o dotaci s ohledem na podporovaná témata o dotaci. 

Svou účast, prosím, potvrďte https://forms.gle/MfwM8PyiCDGYdcG46 nebo na email irop@otevrenezahrady.cz nebo telefonicky pro zajištění drobného občerstvení.

Přílohy ke stažení:

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů