Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pozvánka na setkání zřizovatelů škol

Pozvánka na setkání zřizovatelů školDatum konání:
17.4.2018
Vážení zřizovatelé škol, 
 
dovolujeme si Vás informovat o ukončení realizace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín (zkratka MAP) a zveme Vás na setkání zřizovatelů škol, kde bychom Vám představili dokument MAP. Cílem toho setkání je Vás informovat o tom, co je obsahem dokumentu MAP a získat od Vás souhlas s tímto dokumentem. Souhlasem je myšlen podpis, jedná se o obdobu souhlasu se zapojením území obce do strategie MAS.
 
Setkání se uskuteční v úterý 17.04.2018 od 16 hodin v Jičíně, v přednáškové místnosti, v muzejním nádvoří, v přízemí vpravo při vstupu do Regionálního muzea a galerie v Jičíně. 
 
Dokument MAP byl připravován po dobu dvou let na základě dotazníkových šetření a komunikace se školami, které zřizujete a ve struktuře požadované MŠMT. Dokument byl schválen 28.3.2018 členy Řídícího výboru MAP. Jako povinný výstup, který budeme MŠMT v rámci závěrečného vyúčtování předkládat, je jak samotný dokument MAP, tak i souhlas zřizovatelů škol. Pokud se jednání zúčastníte a na základě představení dokumentu MAP podepíše souhlas, velmi nám tím usnadníte formální ukončení projektu. 
 
Velmi si vážíme vašeho času, který budete setkání věnovat, proto bychom jako součást programu setkání přidali i informace o nové možnosti čerpání dotací z Operačního programu Životní prostředí přes místní akční skupinu, do které spadá území Vaší obce a zároveň Vás informovali o přípravě Strategie rozvoje Královéhradeckého kraje po roce 2021 a připravovaných aktivitách navazujícího projektu MAP II.
 
Dokument MAP ke stažení zde.
 
Přílohou dokumentu MAP jsou následující přílohy:
 
Předem děkujeme za Vaši účast na tomto setkání. 
 
Na Vaši účast se těší hlavní manažerka projektu MAP, paní Kamila Kabelková, tel. 602 420 396

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů