Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jak budovat úspěšnou školu? Téma pro druhé setkání koordinátorů plánování

Jak budovat úspěšnou školu? Téma pro druhé setkání koordinátorů plánováníDatum konání:
3.4.2019

IMG_20190403_111635.jpgV rámci projektu MAP II proběhlo ve středu 3. dubna 2019 druhé setkání koordinátorů plánování za školu. Součástí setkání byl workshop na téma „Jak budovat úspěšnou školu“ zaměřený na strategické plánování ve školách pod vedením lektorek Mgr. Blanky Kalátové Lisé a Ing. Kataríny Kalvodové.

Cílem bylo pomoci zúčastněným zástupcům základních a mateřských škol, základní umělecké škole a školským zařízením pochopit propojení mezi jasně formulovanými osobními hodnotami a závazkem vůči organizaci. Dále pak umět formulovat a reflektovat osobní hodnoty tak, aby je dokázali a mohli sdílet lidmi, se kterými jsou v kontaktu na svém pracovišti a s partnery.

V praktické části si také účastníci vyzkoušeli práci v týmu, kde své představy propojovali  s ostatními členy vytvořené skupiny a následné myšlenky v rámci týmu zpracovat a prezentovat ostatním.  

Průběh celého setkání si zástupci zúčastněných subjektů školství, zástupkyně krajské pobočky NIDV z Hradce Králové a  zástupci nositele programu za MAP II  ohodnotili jako vydařený a přínosný.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů