Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o e-learningovém studiu pro koordinátory ŠVP

Informace o e-learningovém studiu pro koordinátory ŠVPStudium pro koordinátory ŠVP  není zaměřeno pouze na tvorbu ŠVP, ale zabývá se i otázkami jeho revizí. Umožní získat potřebnou kvalifikaci všem pedagogům, kteří jako koordinátoři ŠVP pracují, nebo pracovat teprve budou.

Studium zvýší kvalifikaci a umožní tak zařazení pedagoga do vyšší třídy a získaní příplatku.  

Cílem studia je vybavit účastníky vědomostmi a dovednostmi, které umožní připravit se na možná rizika a úskalí, která mohou nastat v souvislosti s ŠVP. Umožní také cennou výměnu zkušeností a příkladů dobré praxe. Kurz je určený pro pedagogy základních, základních uměleckých i středních škol. Studium zvýší kvalifikaci pedagoga. Kurz je vhodný i pro učitele ZUŠ a SŠ.

Kromě prvního informačního setkání a posledního setkání, kdy bude probíhat obhajoba závěrečné práce, studujete formou e-learningu ze svého PC. 

Hodinová dotace studia je 250 výukových hodin. První setkání proběhne 13. ledna 2017 v Praze. 

Účastnický poplatek za celé studium činí 12.900 Kč. Studium není hrazeno z projektu MAP, studium je nutné v plné výši uhradit ze zdrojů školy.

Více informací ke studiu naleznete ZDE


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů