Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace o e-learningovém studiu pro koordinátory ŠVP

Informace o e-learningovém studiu pro koordinátory ŠVPStudium pro koordinátory ŠVP  není zaměřeno pouze na tvorbu ŠVP, ale zabývá se i otázkami jeho revizí. Umožní získat potřebnou kvalifikaci všem pedagogům, kteří jako koordinátoři ŠVP pracují, nebo pracovat teprve budou.

Studium zvýší kvalifikaci a umožní tak zařazení pedagoga do vyšší třídy a získaní příplatku.  

Cílem studia je vybavit účastníky vědomostmi a dovednostmi, které umožní připravit se na možná rizika a úskalí, která mohou nastat v souvislosti s ŠVP. Umožní také cennou výměnu zkušeností a příkladů dobré praxe. Kurz je určený pro pedagogy základních, základních uměleckých i středních škol. Studium zvýší kvalifikaci pedagoga. Kurz je vhodný i pro učitele ZUŠ a SŠ.

Kromě prvního informačního setkání a posledního setkání, kdy bude probíhat obhajoba závěrečné práce, studujete formou e-learningu ze svého PC. 

Hodinová dotace studia je 250 výukových hodin. První setkání proběhne 13. ledna 2017 v Praze. 

Účastnický poplatek za celé studium činí 12.900 Kč. Studium není hrazeno z projektu MAP, studium je nutné v plné výši uhradit ze zdrojů školy.

Více informací ke studiu naleznete ZDE


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů