Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Druhé jednání Pracovní skupiny IV - Neformální a zájmové vzdělávání

Druhé jednání Pracovní skupiny IV - Neformální a zájmové vzděláváníDatum konání:
25.8.2016

Ve čtvrtek 25. 08. 2016 proběhlo v K-klubu jednání Pracovní skupiny IV - Neformální a zájmové vzdělávání. Hlavním bodem programu bylo představení Strategického rámce MAP pro ORP Jičín, u něhož přítomné osoby upravily některé vazby mezi tématy MAP a cíli týkajícími se neformálního a zájmového vzdělávání. Dále se diskutovalo nad návrhy loga a "motta" MAPu, konečné rozhodnutí však bude záviset na názorech členů dalších pracovních skupin.  Ke konci jednání vedli přítomní volnou diskuzi nad  tématy - propagace projektu MAP pro veřejnost, oslovení rodičů a dětí prostředníctvím dotazníku, další kroky PS IV atd.

ZÁVĚRY a ÚKOLY PRO ČLENY PRACOVNÍ SKUPINY IV

  • Zástupci mimoškolních organizací, které mají zájem přidat či upravit plánované projekty do dokumentu Strategického rámce MAP tak mohou udělat nejpozději do 12. září prostřednictvím tabulky https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Uh_EzCI0cJO08ha18lT9uaDQpfy4VzpETLf57o3jP7E/edit#gid=0. Více informací k tabulce najdete v nabídce PS IV - rubrika 5) Výstupy práce PS. 
  • Prosíme členy PS IV, aby nadále sledovali stav připravovaného dokumentu Strategického rámce MAP pro ORP Jičín a v případě zájmu o doplnění či úpravu se zapojili do druhého připomínkování
  • Další fází práce do konce října 2016 PS IV bude zmapovat aktivity, které neformální a zájmové organizace na Jičínsku realizují či realizovaly od roku 2011 do současnosti. Členové PS IV mohou zrhuba na začátku září očekávat připravený dokument, do kterého budou takové aktivity organiazce, kterou zastupují, zaznamenávat. O zpřístupnění dokumentu budou informováni emailem. 
  • Zmiňovaný dokument je určený i pro takové organizace, které nemají své zastoupení v pracovní skupině. Pokud o takových víte, prosíme, abyste je oslovili, představili jim projekt MAP a nabídli jim zapojení do výše popsaných aktivit. 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů