Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Anketa: Projekt "Otevřeno"

Anketa: Projekt "Otevřeno"Datum konání:
17.1.2018

Na setkání ředitelů 9. ledna 2018 představil ředitelům základních i mateřských škol Ing. Jaroslav Jirásko, ředitel ZŠ K.V.Raise Lázně Bělohrad, návrh projektu s pracovním názvem "Otevřeno", jako návrh aktivity č.4 implementace.

Základním principem projektu Otevřeno je otevření se škol všemi možnými směry, kterými to je možné a žádoucí. Hlavní aktéři projektu budou školy na území ORP zastoupené koordinátorem projektu Otevřeno a konzultantem. Každá škola zapojená do projektu si zpracuje vlastní plán, jak více otevřít školu v rámci svých materiálních, prostorových, personálních a finančních možností. Kromě vlastních školních programů Otevřeno by existovaly povinné aktivity pro všechny během školního roku. Plán bude obsahovat aktivity společně konzultované a vybrané tak, aby sloužily všem zúčastněným. 

Celý popis projektu najdete ke stažení ZDE.

Aktuálně prosíme ředitele škol, aby vyjádřili svůj ne/zájem o zapojení do projektu a o možné aktivity v projektu v následující anketě. Vyplnění je možné do 7. února 2017.

Děkujeme.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů