Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací aktivity

Vzdělávací aktivity


V jednotlivých článcích najdete oficiální pozvánky a možnost přihlášení na vzdělávací aktivity,  které jsou součástí realizace projektu MAP pro ORP Jičín. Pozvánky na akce jsou seřazeny podle data konání vzestupně.

Přehled vzdělávacích aktivit pro školní rok 2021/2022

Další informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích najdete v aktualitách.

Odpolední komorní diskuze s Mgr. Hubatkou

Datum konání: 31. 10. 2017EduCoffee pro vychovatele a pedagogy volného času

Datum konání: 19. 10. 2017

Zveme Vás na EduCoffee pro vychovatele a pedagogy volného času ve čtvrtek 19. října 2017 od 9 hodin. Prosíme o přihlášení na tuto akci.Seminář na téma "Podpůrná opatření pro nadané a mimořádně nadané žáky"

Datum konání: 3. 5. 2017

Pedagogy všech aprobací zveme na setkání s Mgr. Annou Doubkovou a PaedDr. Karlem Tomkem, se kterými se podíváme na podpůrná opatření, která jsou využitelná pro rozvoj nadaných a mimořádně nadaných žáků. UPOZORNĚNÍ - z důvodu nízkého počtu zájemců je seminář pro odbornou veřejnost zrušen. Přihlašovat se můžete na EduCoffee s lektory a stejně tak proběhne i beseda pro veřejnost. Více informací najdete po rozkliknutí článku.První EduCofee - "Setkání výchovných poradců"

Datum konání: 25. 4. 2017

Potřebujete se poradit s kolegy, kteří vykonávají výchovné poradenství na jiných školách? Chcete znát zkušenosti těch, kteří řeší ve své práci podobné problémy jako vy? Vítáte neformální prostředí? V rámci aktivit "Sdílej svoji zkušenost" zveme výchovné poradce základní škol v ORP Jičín na první setkání, tzv. EduCoffee.