Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací aktivity

Vzdělávací aktivity


V jednotlivých článcích najdete oficiální pozvánky a možnost přihlášení na vzdělávací aktivity,  které jsou součástí realizace projektu MAP pro ORP Jičín. Pozvánky na akce jsou seřazeny podle data konání vzestupně.

Přehled vzdělávacích aktivit pro školní rok 2022/2023

Další informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích najdete v aktualitách.

Štítky:

Přednáška s besedou na téma "Jen štastný rodič může vychovat šťastné dítě"

Datum konání: 7. 11. 2017

V rámci Týdne vzdělávání dospělých Vás zveme na besedu Jen štastný rodič může vychovat šťastné dítě, která se koná v úterý 7. 11. 2017 od 17 hodin v přednáškové místnosti jičínského zámku, muzejní nádvoří (vchod do Regionálního muzea), v přízemí. Pokud chcete něco změnit u svého dítěte, zamyslete se, zda to není něco, co byste měli změnit u sebe.Výlet s pravěkým lovcem

Datum konání: 4. 11. 2017

Ve spolupráci s Mateřským centrem Kapička zveme rodiny s dětmi na Výlet s pračlověkem Tondou Půlpánem. Budeme mít jedinečnou možnost zeptat se pravěkého člověka na cokoli z jeho doby a života, prohlédneme si jeho vybavení a zbraně, zjistíme, co v přírodě najdeme užitečného k přežití a pokusíme se rozdělat oheň a na něm si upéct buřta. Sraz 4. listopadu v 9:45 u Valdštejnské lodžie. Více informací najdete po rozkliknutí článku.Beseda pro veřejnost "Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou"

Datum konání: 31. 10. 2017

Širokou i odbornou veřejnost zveme na setkání s Mgr. Miloslavem Hubatkou, autorem knihy Úspěšní vychovávají své děti jinak, na besedu na téma Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou.Odemykání dětského potenciálu

Datum konání: 17. 10. 2017

MAP pro ORP JIČÍN vás zve na PŘEDNÁŠKU A BESEDU s Janem Mühlfeitem a Kateřinou Novotnou na téma Odemykání dětského potenciálu, která se koná 17. října 2017 od 17:00 v aule Lepařova gymnázia v Jičíně, Jiráskova 30.Přehled vzdělávacích akcí ve školním roce 2017/2018

Datum konání: 1. 9. 2017

Přehledová tabulka plánovaných, výhledových i proběhlých vzdělávacích aktivit realizovaných v rámci projektu MAP pro ORP Jičín ve školním roce 2017/2018.Beseda pro veřejnost "Neviditelní nadaní"

Datum konání: 3. 5. 2017

Odbornou i širokou veřejnost zveme na další z besed pořádaných projektem MAP pro ORP Jičín, tentokrát na téma Neviditelní nadaní s lektory Mgr. Annou Doubkovou a PaedDr. Karlem Tomkem. Kde jsou nadané děti a kam se ztrácejí? Jak rozpoznáme nadání u našeho dítěte? Co pro něj děláme a můžeme dělat lépe? Co pro ně neděláme a měli bychom dělat? Jak nadané děti podpořit a jak můžou spolupracovat rodiče a škola, aby nadané děti rozvinuly své schopnosti? Více informací o besedě najdete v článku.Pozvánka a přihláška na setkání s PhDr. Lidmilou Pekařovou

Datum konání: 19. 4. 2017

Ve spolupráci s Mateřským centrem Kapička Vás zveme na dvě setkání s PhDr. Lidmilou Pekařovou. Ve středu 19. dubna proběhne beseda ve formě "Zeleného stolu" pro pedagogy a odbornou veřejnost a následovat bude seminář pro rodiče a širokou veřejnost na téma Tresty, odměny a sociální týrání dětí. Bližší informace o obou akcích a přihlášku na besedu pro pedagogy najdete po rozkliknutí článku.Beseda pro veřejnost "Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou"

Datum konání: 8. 3. 2017

!!UPOZORNĚNÍ!! S politováním oznamujeme, že Mgr. Hubatka se dnes z osobních důvodů omluvil z účasti na programu 8. března a jsme proto nuceni zrušit seminář pro pedagogy, neformální diskuzi i odpolední besedu pro veřejnost. Omlouváme se za vzniklou situaci a doufáme, že nám nadále zachováte přízeň.Odpolední komorní diskuze s Mgr. Hubatkou !AKCE ZRUŠENA!

Datum konání: 8. 3. 2017

!!UPOZORNĚNÍ!! S politováním oznamujeme, že Mgr. Hubatka se dnes z osobních důvodů omluvil z účasti na programu 8. března a jsme proto nuceni zrušit seminář pro pedagogy, neformální diskuzi i odpolední besedu pro veřejnost. Omlouváme se za vzniklou situaci a doufáme, že nám nadále zachováte přízeň.Setkání na téma "Formativní hodnocení"

Datum konání: 22. 2. 2017

Na základě velmi pozitivních ohlasů na akci věnované efektivitě výuky si dovolujeme nabídnout vám další setkání na téma FORMATIVNÍ HODNOCENÍ. Akce proběhne ve středu 22. února. Zváni jsou na ni ředitelé a pedagogové základních i mateřských škol i další zájemci z řad rodičů a příznivců vzdělávání. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.