Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací aktivity

Vzdělávací aktivity


V jednotlivých článcích najdete oficiální pozvánky a možnost přihlášení na vzdělávací aktivity,  které jsou součástí realizace projektu MAP pro ORP Jičín. Pozvánky na akce jsou seřazeny podle data konání vzestupně.

Přehled vzdělávacích aktivit pro školní rok 2022/2023

Další informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích najdete v aktualitách.

Štítky:

Seminář "Velikonoce a postní doba" pro I. stupeň ZŠ

Datum konání: 3. 4. 2017

!Seminář byl zrušen pro nízký počet zájemců! Pedagogy I. stupně základních škol zveme na akreditovaný seminář "Velikonoce a postní doba", který uvádí do tématiky slavení Velikonoc a nabízí možnost, jak toto téma zapojit do výuky. Seminář bude zaměřen na ukázkové hodiny a pomůcky vztahující se k době a místu velikonočního příběhu. Představíme pomůcky, které lze využít jako inspiraci pro doplnění, zopakování či hledání širších souvislostí a také metody práce s didaktickými obrazy.Přihláška na Ukázkovou hodinu výuky matematiky I, březen 2017

Datum konání: 15. 3. 2017

UPOZORŇUJEME NA ZMĚNU TERMÍNU prvního setkání, které proběhne 15. března 2017! Pedagogové 1. stupně ZŠ jsou zváni na tři setkání k aktivitě Ukázková hodina výuky matematiky podle metody prof. Hejného, kterou povedou pedagožky Mgr. Bronislava Podhajská a Mgr. Kateřina Babíková. Setkání proběhnou v březnu 2017. Více informací, program i možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.Praktický seminář "Ukázky využití inspirativních aktivit v praxi MŠ"

Datum konání: 14. 3. 2017

Ve spolupráci s Mateřskou školou U Kina, Jičín zveme 14. března 2017 ředitele a pedagogy mateřských škol na praktický seminář. Tématy praktického semináře budou: logopedická prevence v MŠ, míčkování a hra na hrací roury "Bobotubes". Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.Seminář "Žákovský parlament"

Datum konání: 10. 3. 2017

Pedagogy a ředitele základních škol zveme na seminář a praktickou ukázku k tématu Žákovský parlament, která proběhne v ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad.Odpolední komorní diskuze s Mgr. Hubatkou !AKCE ZRUŠENA!

Datum konání: 8. 3. 2017

!!UPOZORNĚNÍ!! S politováním oznamujeme, že Mgr. Hubatka se dnes z osobních důvodů omluvil z účasti na programu 8. března a jsme proto nuceni zrušit seminář pro pedagogy, neformální diskuzi i odpolední besedu pro veřejnost. Omlouváme se za vzniklou situaci a doufáme, že nám nadále zachováte přízeň.Seminář Mgr. Miloslava Hubatky "Třídní učitel jako lídr" !AKCE ZRUŠENA!

Datum konání: 8. 3. 2017

!!UPOZORNĚNÍ!! S politováním oznamujeme, že Mgr. Hubatka se dnes z osobních důvodů omluvil z účasti na programu 8. března a jsme proto nuceni zrušit seminář pro pedagogy, neformální diskuzi i odpolední besedu pro veřejnost. Omlouváme se za vzniklou situaci a doufáme, že nám nadále zachováte přízeň.Studium k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevů

Datum konání: 25. 2. 2017

V článku najdete pravidelně aktualizované informace ke Studiu k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevů, které proběhne od února 2017 částečně v Jičíně a částečně v Mladé Boleslavi. Studium zajišťuje Služba škole z Mladé Boleslavi.Setkání na téma "Formativní hodnocení"

Datum konání: 22. 2. 2017

Na základě velmi pozitivních ohlasů na akci věnované efektivitě výuky si dovolujeme nabídnout vám další setkání na téma FORMATIVNÍ HODNOCENÍ. Akce proběhne ve středu 22. února. Zváni jsou na ni ředitelé a pedagogové základních i mateřských škol i další zájemci z řad rodičů a příznivců vzdělávání. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.Pozvánka na seminář Práce s žákem s podůrným opatřením 1. stupně

Datum konání: 3. 2. 2017

Ve spolupráci se Školským zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníku Královéhradeckého kraje zveme ředitele škol a školských zařízení, učitele 1. a 2. stupně ZŠ, asistenty pedagoga a vychovatele školských zařízení na seminář Práce s žákem s podpůrným opatřením 1. stupně, který proběhne na ZŠ Železnická v Jičíně 3. února 2017. Více informací, pozvánku a odkaz na přihlášku najdete po rozkliknutí tohoto článku.Workshop "Jak pracovat ve škole s dětmi a žáky, aby byli úspěšní (nejen) ve škole"

Datum konání: 29. 11. 2016

Pozvánka a PŘIHLÁŠKA na workshop pro ředitele a pedagogy v ORP Jičín "Jak pracovat ve škole s dětmi a žáky, aby byli úspěšní (nejen) ve škole" Mgr. Marty Ventrubové a Tomáše Ventruby, který proběhne v úterý 29. listopadu 2016 od 8:30 do 12:30 hod v Základní umělecké škole J. B. Foerstera Jičín.