Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací aktivity

Vzdělávací aktivity


V jednotlivých článcích najdete oficiální pozvánky a možnost přihlášení na vzdělávací aktivity,  které jsou součástí realizace projektu MAP pro ORP Jičín. Pozvánky na akce jsou seřazeny podle data konání vzestupně.

Přehled vzdělávacích aktivit pro školní rok 2021/2022

Další informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích najdete v aktualitách.

1 5 9 11 13 Starší

Studium k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevů

Datum konání: 25. 2. 2017

V článku najdete pravidelně aktualizované informace ke Studiu k výkonu specializovaných činností - Prevence sociálně patologických jevů, které proběhne od února 2017 částečně v Jičíně a částečně v Mladé Boleslavi. Studium zajišťuje Služba škole z Mladé Boleslavi.Setkání na téma "Formativní hodnocení"

Datum konání: 22. 2. 2017

Na základě velmi pozitivních ohlasů na akci věnované efektivitě výuky si dovolujeme nabídnout vám další setkání na téma FORMATIVNÍ HODNOCENÍ. Akce proběhne ve středu 22. února. Zváni jsou na ni ředitelé a pedagogové základních i mateřských škol i další zájemci z řad rodičů a příznivců vzdělávání. Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.Pozvánka na seminář Práce s žákem s podůrným opatřením 1. stupně

Datum konání: 3. 2. 2017

Ve spolupráci se Školským zařízením pro další vzdělávání pedagogických pracovníku Královéhradeckého kraje zveme ředitele škol a školských zařízení, učitele 1. a 2. stupně ZŠ, asistenty pedagoga a vychovatele školských zařízení na seminář Práce s žákem s podpůrným opatřením 1. stupně, který proběhne na ZŠ Železnická v Jičíně 3. února 2017. Více informací, pozvánku a odkaz na přihlášku najdete po rozkliknutí tohoto článku.Pozvánka na veřejnou debatu s Martinem Romanem na téma "Efektivita výuky"

Datum konání: 12. 1. 2017

Martin Roman, výrazná osobnost v oblasti vzdělávání, podnikatel, manažer, autor a donátor projektu Čtení pomáhá, zavítá ve čtvrtek 12. ledna do Jičína. Široká veřejnost je zvána na setkání s ním do porotního sálu jičínského zámku. Hosty debaty budou Jaroslava Komárková, Blanka Kalátová Lisá a Zlatuše Kynčlová.Pozvánka na kulatý stůl s Martinem Romanem na téma "Efektivita výuky a vyučování"

Datum konání: 12. 1. 2017

Ředitelé škol v území ORP Jičín i další zájemci o setkání s Martinem Romanem jsou zváni na první kulatý stůl realizovaný projektem MAP na téma "Efektivita výuky a vyučování", který proběhne ve čtvrtek 12. ledna 2017. Celý text pozvánky čtěte po rozkliknutí článku.Beseda pro veřejnost "Jak pracovat doma s dítětem tak, aby bylo úspěšné (nejen ve škole)"

Datum konání: 29. 11. 2016

Pozvánka na besedu se speciální pedagožkou a koučkou Mgr. Martou Ventrubovou pro širokou veřejnost, která proběhne v úterý 29. listopadu od 16:00 v aule Lepařova gymnázia Jičín.Workshop "Jak pracovat ve škole s dětmi a žáky, aby byli úspěšní (nejen) ve škole"

Datum konání: 29. 11. 2016

Pozvánka a PŘIHLÁŠKA na workshop pro ředitele a pedagogy v ORP Jičín "Jak pracovat ve škole s dětmi a žáky, aby byli úspěšní (nejen) ve škole" Mgr. Marty Ventrubové a Tomáše Ventruby, který proběhne v úterý 29. listopadu 2016 od 8:30 do 12:30 hod v Základní umělecké škole J. B. Foerstera Jičín.Praktický seminář "Hrajeme na malou foukací harmoniku"

Datum konání: 28. 11. 2016

Pozvánka a informace o PŘIHLÁŠENÍ na praktický seminář Zdenky Matějkové a Miroslavy Gottvaldové "Hrajeme na malou harmoniku" pro učitelky mateřských škol v ORP Jičín, který proběhne v pondělí 28. listopadu od 8:30 v MŠ Fügnerova v Jičíně.Přehled vzdělávacích aktivit projektu MAP 2016/2017

Přehledová tabulka plánovaných, výhledových i proběhlých vzdělávacích aktivit zrealizovaných v rámci projektu MAP pro ORP Jičín ve školním roce 2016/2017.1 5 9 11 13 Starší