Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Co je Map > Vzdělávací aktivity > Seminář Líný učitel s Robertem Čapkem

Seminář Líný učitel s Robertem ČapkemDatum konání:
25.11.2020

Seminář Líný učitel 

Kdo by nechtěl být nejlepším učitelem ve škole za poloviční námahu? Seminář ukazuje pedagogům, jak kvalitně vzdělávat a přitom zbytečně neztrácet energii. Líný učitel se při realizaci správné vzdělávací filozofie, s využitím psychologie, dobré didaktiky a vhodného osobního managementu může stát hvězdou sborovny – a ještě mu při tom stačí pracovat nejméně ze všech. Vždyť učitel je tím, kdo by se měl svou prací především bavit a k tomu mu tento seminář může velmi účinně a prakticky napomoci.

  • Líný učitel vyučuje
  • Líný učitel hodnotí
  • Líný učitel a jeho time management
  • Psychologie učiteli pomáhá
  • ­Ve třídě pracují žáci
  • ­Symetrie vyučování

Seminář je postaven na základě praktických aplikací filozofie, prezentované v knize Líný učitel (nakladatelství Raabe). Pro učitele a sborovny je užitečný i bez znalosti knihy, představuje filozofii budování třídního klimatu a podporujícího vyučování. Seminář je zaměřen na praktickou činnost ve třídě.

Středa 25. listopadu 
9:00 - 16:00
Přednášková místnost jičínského zámku, Valdštejnovo nám.1 
Lektor: Robert Čapek

Akce je zdarma.
Kapacita je omezena a je nutné přihlášení (viz níže). Seminář je akreditovaný a účastníci obdrží osvědčení. 

Od 17 hodin na stejném místě proběhne přednáška Roberta Čapka pro rodiče a širokou veřejnost, na kterou Vás také zveme. Více informací najdete brzy v aktualitách, nebo na našem facebooku.

Robert Čapek

Robert Čapek je lektor, psycholog, učitel a didaktik. Jako lektor pracuje jak pro vzdělávací organizace (KVIC, Schola Servis, Životní vzdělávání, Taktik, Olchavova a další), tak především pro samotné školy (sborovny) nebo jiné instituce. Kromě této činnosti má na svém kontě také sedm publikací, mezi které patří i tři díly Líného učitele. 
Více o jeho mnoha aktivitách se dozvíte na jeho webu https://robertcapek.cz/

Přihláška


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů