Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Místo pro zajímavé odkazy, inspirativní články, novinky a zajímavosti z oblasti vzdělávání.
V případě zájmu o konkrétní témata využijte předdefinovaných štítků. 

 

Výstava "Škola mých snů"

 Připravujeme výstavu Škola mých snů, která se uskuteční začátkem února a jejím cílem je zjištění názorů a nápadů dětí, které se následně stanou základem hlasování dětí i rodičů o tom, jak by měla vypadat a fungovat ideální škola.

Více

Publikováno 17. 9. 2017 21:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Logická olympiáda

Máš vlastní hlavu? Zjisti, co v ní je .... ... v této soutěži tě nikdo nezkouší. Ty sám můžeš zjistit, co dokážeš a co tě baví. ... úlohy tě potrápí, ale taky tě budou bavit. ... nejsi šprt a ze školy nenosíš samé jedničky? Logická olympiáda není o naučených znalostech, ale o zdravém rozumu, kreativním myšlení a schopnosti samostatného uvažování. A na vítěze čeká mnoho zajímavých cen! Registrace soutěžících do 30. září 2017 na www.logickaolympiada.cz 

Více

Publikováno 11. 9. 2017 5:07
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Učitelé bojují o založení Pedagogické komory

Mezi učiteli vzniká iniciativa založit Pedagogickou komoru, která by se stala obdobou České lékařské komory a dalších profesních komor v ČR a zastupovala by učitelkou profesi. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 10. 4. 2017 22:26
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MŠMT podpoří mobilní učebny a stavební úpravy škol

Do poloviny letošního roku by Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) mělo spustit nový investiční program na financování regionálního školství. Čerpat z něj budou moci města a obce všech velikostních kategorií. Bude z něj možné financovat například mobilní učebny či stavební úpravy ve školách. Resort tak reaguje na potřeby samospráv v souvislosti s novým školským zákonem, který zvyšuje kapacitu škol. Více informací naleznete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 7. 3. 2017 20:17
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informace o změně harmonogramu výzev IROP

Datum konání: 22. 12. 2016

Dovolujeme si Vás upozornit na aktualizaci harmonogramu výzev IROP na rok 2017. Více informací o změnách najdete v odkazu po rozkliknutí tohoto článku.

Více

Publikováno 29. 12. 2016 9:40
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Druhé číslo newsletteru Strategického řízení a plánování NIDV

Oznamujeme, že vychází druhé číslo newsletteru projektu Strategické řízení a plánování ve školách a v územích, který realizuje Národní institut pro další vzdělávání (NIDV). Budeme rádi, když novému výtisku věnujete pozornost!

Více

Publikováno 19. 12. 2016 13:07
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář