Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Místo pro zajímavé odkazy, inspirativní články, novinky a zajímavosti z oblasti vzdělávání.
V případě zájmu o konkrétní témata využijte předdefinovaných štítků. 

 

2 Starší

Rodiče vítáni

Rodiče vítání je značka udělovaná školám, které splňují určitá kritéria. Především se k rodičům chovají vstřícně a partnersky, jsou otevřené rodičům. Vztah učitel – rodič je postaven na vzájemné komunikaci a přátelské spolupráci. Na webu najdete kromě aktuálních témat (Lesní školy mohou být už od příštího roku zdarma, dostaly výjimku.) také proč má smysl více spolupracovat s rodiči a naopak proč má smysl více spolupracovat se školou.

Více

Publikováno 18. 11. 2016 12:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Web pro rodiče i učitele - náměty na hry, blogy na aktuální témata

Na tomto webu najdete náměty na hry vhodné do družiny i na doma, tipy na nejrůznější rukodělné činnosti, blogy na aktuální témata nejen pro rodiče (Tělocvična v pokojíčku – nadšení vašich dětí).

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:46
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Výukový materiál a procvičení učiva

Tento portál zahrnuje učivo českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a fyziky. Mohou se zde vzdělávat žáci základních škol a studenti středních a vysokých škol. Učivo je zde vysvětleno. K procvičení slouží testy. Vhodné jako výukový materiál pro učitele při výkladu látky.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:35
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní listy nejen k nápravě a prevenci dyslexie. Testy z prvouky a přírodovědy.

Server slouží k procvičování učiva. Materiály jsou vytvořeny s ohledem na děti se specifickými poruchami učení, především s dyslektickými potížemi. K dispozici jsou pracovní listy k nápravě a prevenci specifických poruch učení. Využít můžete cvičení pro předškoláky. Dále zde najdete testy vědomostí – vhodné do prvouky a přírodovědy, křížovky atd.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

DUMy a online cvičení i pro interaktivní tabule

Vzdělávací portál určený především k procvičování učiva I.stupně základní školy. Obsahuje výukové materiály pro učitele, DUMY (matematika, český jazyk), online cvičení pro interaktivní tabule. Materiál je přehledně roztříděn podle předmětů (angličtina, němčina, prvouka apod.).

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Český jazyk a informatika online

Webové stránky jsou zaměřeny na český jazyk a informatiku. Jsou vhodné k procvičení učiva. Najdete zde oblasti: tvarosloví, skladba, pravopis. Z informatiky: hardware, klávesové zkratky.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

2 Starší