Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Místo pro zajímavé odkazy, inspirativní články, novinky a zajímavosti z oblasti vzdělávání.
V případě zájmu o konkrétní témata využijte předdefinovaných štítků. 

 

Integrovaný informační systém o uplatnění absolventů škol ISA+

V souvislosti s tématem Kariérové poradenství na ZŠ předáváme informace a materiály k poradenskému nástroji, který vznikl v Národním ústavu pro vzdělávání. ISA+ poskytuje zdarma a na jednom místě všestranné informace o školách, oborech vzdělávání i o uplatnění absolventů na trhu práce. Ty mohou sloužit nejen pro pracovníky, kteří se na ZŠ zabývají kariérovým poradenstvím, ale i učitelům průřezového tématu Člověk a svět práce.

Více

Publikováno 5. 12. 2016 13:03
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Webináře na rvp.cz zdarma na zajímavá témata

Metodický portál RVP.cz nabízí svým uživatelům tematická setkání ve virtuálním prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů. Konají se (dle přání uživatelů) obvykle ve večerních hodinách. Témata webinářů: Podpůrná opatření pro nadané a mimořádně nadané žáky. Kam na školu? Školské rady. Portál nabízí mnoho dalších zajímavých témat.

Více

Publikováno 30. 11. 2016 12:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zajímáte se o toto téma? Pošlete nám zajímavé články, odkazy a tipy ke zveřejnění!

Pokud je Vám blízké některé z našich témat, nebo jste zde nenašli to, co jste hledali, budeme rádi, když se zapojíte do tvorby našeho webu a stanete se jeho přispěvateli. Rádi uveřejníme Vaše vlastní články ze zajímavých akcí týkajících se vzdělávání, i za tipy na zajímavé odkazy, projekty, weby, články, rozhovory, nově vydané knihy či jiné publikace apod. Neváhejte se o ně podělit se svými kolegy. Články ke zveřejnění či zpracování posílejte na map@otevrenezahrady.cz .

Více

Publikováno 10. 11. 2016 22:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Kariérové poradenství - on-line prostředí průvodce světem povolání

Více

Publikováno 28. 9. 2016 12:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář