Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Články

Články


Místo pro zajímavé odkazy, inspirativní články, novinky a zajímavosti z oblasti vzdělávání.
V případě zájmu o konkrétní témata využijte předdefinovaných štítků. 

 

Štítky:


Výukový materiál a procvičení učiva

Tento portál zahrnuje učivo českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a fyziky. Mohou se zde vzdělávat žáci základních škol a studenti středních a vysokých škol. Učivo je zde vysvětleno. K procvičení slouží testy. Vhodné jako výukový materiál pro učitele při výkladu látky.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:35
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní listy nejen k nápravě a prevenci dyslexie. Testy z prvouky a přírodovědy.

Server slouží k procvičování učiva. Materiály jsou vytvořeny s ohledem na děti se specifickými poruchami učení, především s dyslektickými potížemi. K dispozici jsou pracovní listy k nápravě a prevenci specifických poruch učení. Využít můžete cvičení pro předškoláky. Dále zde najdete testy vědomostí – vhodné do prvouky a přírodovědy, křížovky atd.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Soutěže v procvičování učiva online

Webové stránky k procvičení učiva českého jazyka a matematiky pro 1. a 2. stupeň základní školy. Po přihlášení je možné soutěžit mezi školami a mezi žáky v nejvíce správně vyřešených cvičení. Portál je možné spustit i v anglickém jazyce. Vhodné k použití na interaktivní tabuli.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

DUMy a online cvičení i pro interaktivní tabule

Vzdělávací portál určený především k procvičování učiva I.stupně základní školy. Obsahuje výukové materiály pro učitele, DUMY (matematika, český jazyk), online cvičení pro interaktivní tabule. Materiál je přehledně roztříděn podle předmětů (angličtina, němčina, prvouka apod.).

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Český jazyk a informatika online

Webové stránky jsou zaměřeny na český jazyk a informatiku. Jsou vhodné k procvičení učiva. Najdete zde oblasti: tvarosloví, skladba, pravopis. Z informatiky: hardware, klávesové zkratky.

Více

Publikováno 17. 11. 2016 21:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář