Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
MŠ Fügnerova představuje soubor výletů pro rodiny s dětmi Kolečko kolem Jičína

Datum konání: 29. 6. 2021

MŠ Fügnerova připravila pro rodiny s dětmi soubor výletů za poznáním, historií i pohybem v okolí Jičína. Představí je na setkání, ke kterému jste srdečně zváni - na zahradě školky v úterý 29. června od 16:30 hodin. Vyrazit na výlety a poznat pověsti, které jsou s vybranými místy spjaty, pak může kdokoliv, stačí si stáhnout průvodce a mapu. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 22. 6. 2021 10:48
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Sešla se PS pro čtenářskou gramotnost, rezonovalo téma přijímacích zkoušek na SŠ

Datum konání: 8. 6. 2021

V úterý 8. června proběhlo poslední setkání pracovní skupiny v tomto školním roce, a sice PS pro čtenářskou gramotnost. Důležitým tématem bylo přijímací řízení na SŠ - jeho kritéria i připravenost žáků. Diskuze ale proběhla i k rámcovému vzdělávacímu programu a dalším tématům. Nechybělo ani sdílení, tentokrát tipů na literaturu pro děti i dospělé. Více informací o setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Lenka Veselá Publikováno 10. 6. 2021 12:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MŠ Libošovice pořádá setkání mateřinek Cesta kolem světa aneb Letem světem

Datum konání: 9. 6. 2021

MŠ Libošovice zve děti z MŠ Markvartice a MŠ Sobotka na společnou naučně-zábavnou stezku okolo Humprechtu. Akce Cesta kolem světa aneb Letem, světem, která je součástí aktivity Otevřeno, se uskuteční ve středu 9. června 2021. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 4. 6. 2021 16:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Putování za pověstmi Jičínska - vyjdete se s žáky 5. - 9. tříd na stezku od ZŠ Husova

Datum konání: 14. 6. 2021 - 25. 6. 2021

ZŠ Husova zve školy z Jičína a okolí na Putování za pověstmi Jičínska! Venkovní procházková stezka pro poučení i pobavení je připravena pro třídy či skupinky žáků 5. - 9. ročníků ZŠ a zúčastnit se jí můžete od 14. do 25. června. Po registraci skupinek dostanete vytištěné všechny potřebné materiály a ti, co hru úspěšně dokončí, budou zaraženi do slosování o drobné ceny. Více informací o putování, které je součástí aktivity Otevřeno, najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 3. 6. 2021 9:35
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na setkání PS pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 8. 6. 2021

V úterý 8. června proběhne poslední setkání pracovní skupiny v tomto školním roce, a to PS pro čtenářskou gramotnost. Dle preferencí účastníků se setkání uskuteční stále ještě v online formě v tradičním čase 16 hodin. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Lenka Veselá Publikováno 3. 6. 2021 8:38
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZŠ K. V. Raise v Lázních Bělohrad připravuje Zábavné odpoledne ve škole

Datum konání: 3. 6. 2021

Základní škola v Lázních Bělohrad připravila v rámci aktivity Otevřeno pro vzdělávání program pro předškoláky z Bělohradské MŠ a jejich rodiče. Zábavné odpoledne ve škole se uskuteční na školní zahradě ve čtvrtek 3. června odpoledne. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 31. 5. 2021 10:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZŠ Nemyčeves otevírá stezku Za tajemstvím stromů

Datum konání: 1. 6. 2021 - 30. 6. 2021

Objevte v sobě skřítka, vílu nebo jiného strážce stromů na stezce Za tajemstvím stromů, kterou na měsíc červen připravila ZŠ Nemyčeves v rámci aktivity Otevřeno. Stezka pro rodiny s dětmi plná zajímavých úkolů i poznání o přírodě začíná na zahradě ZŠ v Nemyčevsi a přístupná bude od 1. do 30. června. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 28. 5. 2021 20:27
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Proběhla tisková beseda k MAP pro ORP Jičín a jeho aktivitám

Datum konání: 28. 5. 2021

V pátek 28. května od 9:30 hodin proběhla online tisková beseda s novináři, na které jsme představili novinky ohledně projektu MAP pro ORP Jičín II. Pozornost jsme zaměřili především na aktivity Otevřeno pro vzdělávání a také na připravovanou besedu s Bobem Kartousem. Tiskovou zprávu z besedy najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 28. 5. 2021 13:49
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Libáňský Slavíček bude mít již brzy své vítěze

Datum konání: 1. 6. 2021

ZŠ Libáň, která připravila soutěž Libáňský Slavíček v rámci aktivity Otevřeno, zve na vyhlášení vítězů, které proběhne online v úterý 1. června od 18 hodin. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 28. 5. 2021 11:48
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak se daří návrat dětí do škol? Aktuální otázky řešila PS pro rovné příležitosti

Datum konání: 25. 5. 2021

V úterý 25. května se stále ještě online sešli členové pracovní skupiny pro rovné příležitosti. Hostem setkání byla školní psycholožka Gabriela Prodělalová, která otevřela aktuální téma adaptace dětí po návratu do škol. Jako další host se zúčastnila i Barbora Tmějová, regionální konzultantka Domu zahraniční spolupráce, která představila program Erasmus+ a Evropský sbor solidarity. Více o tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Lenka Veselá Publikováno 27. 5. 2021 8:56
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář