Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
Beseda pro veřejnost "Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou"

Datum konání: 31. 10. 2017

Širokou i odbornou veřejnost zveme na setkání s Mgr. Miloslavem Hubatkou, autorem knihy Úspěšní vychovávají své děti jinak, na besedu na téma Úloha rodiny při výchově dětí a spolupráce se školou, která se uskuteční v úterý 31. října 2017 od 16:30 v Přednáškové místnosti jičínského zámku. Účast je zdarma.

Více

Publikováno 29. 9. 2017 11:24
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Přehled připravovaných akcí

Datum konání: 1. 9. 2017

Více

Publikováno 4. 9. 2017 11:09
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Odemykání dětského potenciálu

Datum konání: 17. 10. 2017

Také si myslíte, že každé dítě se rodí jako originál s řadou silných stránek a talentů? Pak Vás patrně bude zajímat, co je třeba udělat, aby tento potenciál potenciál nezůstal nevyužit. Zveme Vás na přednášku a besedu s Janem Mühlfeitem a Kateřinou Novotnou na téma Odemykání dětského potenciálu, která se koná 17. října 2017 od 17:00 v aule Lepařova gymnázia v Jičíně, Jiráskova 30. Doporučujeme se předem přihlásit. Vstup ZDARMA.

Více

Publikováno 30. 8. 2017 19:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na červnové jednání Řídicího výbor MAP

Datum konání: 6. 6. 2017

Předsedkyně Řídicího výboru projektu MAP a zpracovatel Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání pro ORP Jičín si Vás dovolují pozvat na jednání Řídícího výboru projektu MAP pro ORP Jičín, které se uskuteční v úterý 6. června 2017 od 16 hodin v Přednáškové místnosti jičínského zámku, muzejní nádvoří, Valdštejnovo náměstí 1, Jičín. Na setkání jsou zváni všichni členové Řídicího výboru i ostatní zájemci z řad odborné i široké veřejnosti. Celé znění pozvánky najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 24. 5. 2017 14:36
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Hlasovací systém Demokracie 21 jako další prostředek ke zkvalitnění vzdělávání v území

Jako další aktivitu projektu MAP pro ORP Jičín plánujeme využít unikátního hlasovacího systému Demokracie 21. Skrze jednoduchou a praktickou aplikaci tak budou moci žáci a jejich rodiče vyjádřit své preference k návrhům na zkvalitnění vzdělávání v ORP Jičín. Hlasování navíc bude doprovázeno kulturním programem - výstavou Škola mých snů. Hlasovací systém D21 i výstava bude představena Řídicímu výboru MAP i veřejnosti 6. června. Pozvánku na toto setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 18. 5. 2017 21:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Lidmila Pekařová bez servítek hovořila k pedagogům i rodičům na Jičínsku

Datum konání: 19. 4. 2017

Ve středu 19. dubna 2017 do Jičína po dvou letech opět zavítala Dr. Pekařová. Téma přednášky“Tresty, odměny a sociální týrání dětí” zajímalo 130 lidí, převážně rodičů, z Jičína a okolí- Zaplnili aulu Lepařova gymnázia do posledního místa. Více informací o akci se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 26. 4. 2017 23:19
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Lidmila Pekařová zavítá do Jičína s tématem "Tresty, odměny a sociální týrání dětí"

Klinická psycholožka, emeritní primářka a autorka knihy "Jak žít a nezbláznit se", jejíž přednášky o výchově a partnerském soužití patří mezi vůbec nejnavštěvovanější u nás, zavítá ve středu 19. dubna do Jičína. Tématem semináře pro širokou veřejnost bude: Tresty, odměny a sociální týrání dětí. Kromě semináře proběhne s doktorkou Pekařovou i beseda určená pro jičínské pedagogy, lektory, vychovatele a všechny ty, kteří pracují v oblasti vzdělávání na Jičínsku.

Více

Publikováno 21. 2. 2017 20:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Informace k zápisům do MŠ a ZŠ 2017/2018 v Jičíně

Novela školského zákona z roku 2016 přinesla řadu změn týkající se zápisů do mateřských i základních škol. Posunuty jsou termíny přijímání dětí a u předškoláků platí nově povinnost zápisu do MŠ již pětiletých dětí. Mateřské školy získaly také nově spádové obvody, dle kterých jsou přijímané děti rozděleny do pěti školek. Obvody byly ještě na základě připomínek občanů upraveny. Kompletní informace včetně rozdělení obvodů čtěte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 19. 2. 2017 16:37
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář