Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
PS pro matematickou gramotnost si online výuku chválí

Datum konání: 22. 5. 2020

V úterý 19. května proběhlo online setkání pracovní skupiny pro matematickou gramotnost. I tentokrát bylo zaměřeno především na zkušenosti s distanční výukou. Mimo jiné se členové skupiny shodli na tom, že by nabité zkušenosti s online výukou rádi uplatnili i po návratu k normálu. Odsouhlasen byl také nový termín semináře Geogebry. Více o tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 23. 5. 2020 12:34
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Aktuální situaci na školách hodnotila i PS pro financování

Datum konání: 20. 5. 2020

Ve středu 13. května proběhla videokonference čtyř členovů pracovní skupiny pro financování. Jejich hlavní témata opět vyvstala z aktuální situace na školách, která se může škol negativně dotknout i po finanční stránce. Více o tématech posledního setkání pracovní skupiny najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 20. 5. 2020 19:23
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

O distanční výuce diskutovala pracovní skupina pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 12. 5. 2020

Šestnáct členů pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost se prostřednictvím videokonference v úterý 12. května spojilo, aby sdíleli své zkušenosti s online výukou. Více informací o proběhlém setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 20. 5. 2020 19:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jičínská knihovna je opět otevřená

Datum konání: 15. 5. 2020

Děti, které chodívaly do knihovny Václava Čtvrtka pravidelně s vyučujícím, mohou knihovnu opět navštívit individuálně. Více o aktuálním režimu knihovny se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 18. 5. 2020 13:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

I pracovní skupina pro matematickou gramotnost se spojí online

Datum konání: 19. 5. 2020

Ani pracovní skupinu pro matematickou gramotnost nemine setkání prostřednictvím videokonference. Ta proběhne v plánovaném termínu v úterý 19. května. Hlavním bodem programu bude sdílení zkušeností s online výukou. Celé znění pozvánky si můžete přečíst po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 14. 5. 2020 17:59
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Školy využívají možnosti vzdělávání pedagogů online s podporou MAP

Datum konání: 31. 5. 2020

Do konce května mají mateřské i základní školy ORP Jičín možnost proplacení webinářů pro pedagogy z projektu MAP. Vejdou-li se do finančního limitu, mohou si vybrat webinář podle svých preferencí. Účastníci webinářů se pak podělí o své poznatky a zkušenosti formou krátké hodnotící zprávy s ostatními pedagogy. Mohou tak pomoci ostatním s výběrem vhodných vzdělávacích akcí. První z nich již proběhly a jejich zhodnocení najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 11. 5. 2020 16:16
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak si stojí naše ZŠ z pohledu rovných příležitostí? Pracovní skupina diskutovala online

Datum konání: 7. 5. 2020

Na vůbec první online videokonferenci Pracovní skupiny pro rovné příležitosti se její členové věnovali výsledkům dotazníku k rovným příležitostem na základních školách. Dotazník odkryl hned několik míst, kterým je třeba se dále věnovat. Co vše setkání přineslo se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Lenka Veselá Publikováno 7. 5. 2020 20:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nový termín setkání PS pro financování je 13. května. Schůzka proběhne online

Datum konání: 13. 5. 2020

Nový termín setkání PS pro financování byl stanoven na středu 13. května od 16 hodin. Schůzka proběhne v online prostředí Google Meet. Pozvánku v celém znění najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 7. 5. 2020 20:06
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zveme na další setkání pracovní skupiny pro čtenářskou gramotnost

Datum konání: 12. 5. 2020

AKT.- Vzhledem k nepřízni počasí proběhne schůzka online. V úterý 12. května se na zahradě jičínské knihovny V. Čtvrtka uskuteční další setkání PS pro čtenářskou gramotnost. Jeho náplní bude především vzájemné sdílení zkušenosti s online výukou. Pozvánku v celém znění najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 5. 5. 2020 22:25
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Setkání PS pro financování se v plánovaném termínu neuskuteční

Datum konání: 5. 5. 2020

Vzhledem k současné situaci se odkládá setkání PS pro financování, které mělo původně proběhnout 5. května. Jedním z témat pracovní skupiny bude financování ochranných pomůcek, dezinfekčních prostředků a jiných nutných opatření souvisejících s návratem žáků do škol. Proto vyčkáme se setkáním až na dobu, kdy budou známé bližší informace o podmínkách pro školy ze strany MŠMT. O novém termínu setkání budeme včas informovat.

Více

Publikováno 1. 5. 2020 20:44
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář