Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
Základní škola Radim se představuje v novém videu

Datum konání: 2. 7. 2021

Nové video k prezentaci škol v rámci aktivity Otevřeno vzniklo i za základní školu v Radimi. Video, do jehož přípravy se zapojili nejen učitelé a žáci, ale i jejich rodiče, najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 2. 7. 2021 12:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak se učí anglicky na MŠ J. Š. Kubína? Nahlédněte skrze video do kroužku angličtiny

Datum konání: 30. 6. 2021

Dvě videa prezentující kroužek angličtiny na MŠ J. Š. Kubína v Jičíně připravily jako inspiraci pro další učitele mateřských škol, i pro rodiče dětí, paní učitelky Jitka Štěrbová a Romana Bittner. Podívejte se, jak se děti hravou formou učí angličtinu - videa najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 2. 7. 2021 11:49
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZŠ Bodláka a Pampelišky zve na Literární toulky po Jičíně a okolí

ZŠ Bodláka a Pampelišky zve všechny zájemce o literaturu a historii k procházce po Jičíně. Potřebovat budete aplikaci, která Vás provede jednotlivými zastaveními a dozvíte se nové informace o osobnostech spjatých s Jičínem nebo si vyzkoušíte svou pozornost v připraveném kvízu. Akce je spuštěna od 22. června. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 23. 6. 2021 14:30
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Nahlédněte do MŠ Fügnerova prostřednictvím nového videa Od kostiček po písmenka

Od kostiček po písmenka, takový nese název nové video, na kterém se představuje MŠ Fügnerova, Jičín a které vzniklo s podporou našeho projektu v rámci aktivity Otevřeno. Premiéru mělo na včerejším programu pro rodiče, zřizovatele a partnery školy v Porotním sále jičínského zámku a na Youtube se na něj teď mohou podívat všichni, které zajímá, jak to ve školce vypadá, s jakými pomůckami zde pracují a jaké aktivity s dětmi realizují. Video najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 23. 6. 2021 14:15
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

MŠ Fügnerova představuje soubor výletů pro rodiny s dětmi Kolečko kolem Jičína

Datum konání: 29. 6. 2021

MŠ Fügnerova připravila pro rodiny s dětmi soubor výletů za poznáním, historií i pohybem v okolí Jičína. Představí je na setkání, ke kterému jste srdečně zváni - na zahradě školky v úterý 29. června od 16:30 hodin. Vyrazit na výlety a poznat pověsti, které jsou s vybranými místy spjaty, pak může kdokoliv, stačí si stáhnout průvodce a mapu. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 22. 6. 2021 10:48

MŠ Libošovice pořádá setkání mateřinek Cesta kolem světa aneb Letem světem

Datum konání: 9. 6. 2021

MŠ Libošovice zve děti z MŠ Markvartice a MŠ Sobotka na společnou naučně-zábavnou stezku okolo Humprechtu. Akce Cesta kolem světa aneb Letem, světem, která je součástí aktivity Otevřeno, se uskuteční ve středu 9. června 2021. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 4. 6. 2021 16:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Putování za pověstmi Jičínska - vyjdete se s žáky 5. - 9. tříd na stezku od ZŠ Husova

Datum konání: 14. 6. 2021 - 25. 6. 2021

ZŠ Husova zve školy z Jičína a okolí na Putování za pověstmi Jičínska! Venkovní procházková stezka pro poučení i pobavení je připravena pro třídy či skupinky žáků 5. - 9. ročníků ZŠ a zúčastnit se jí můžete od 14. do 25. června. Po registraci skupinek dostanete vytištěné všechny potřebné materiály a ti, co hru úspěšně dokončí, budou zaraženi do slosování o drobné ceny. Více informací o putování, které je součástí aktivity Otevřeno, najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 3. 6. 2021 9:35
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZŠ K. V. Raise v Lázních Bělohrad připravuje Zábavné odpoledne ve škole

Datum konání: 3. 6. 2021

Základní škola v Lázních Bělohrad připravila v rámci aktivity Otevřeno pro vzdělávání program pro předškoláky z Bělohradské MŠ a jejich rodiče. Zábavné odpoledne ve škole se uskuteční na školní zahradě ve čtvrtek 3. června odpoledne. Pozvánku najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 31. 5. 2021 10:11
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

ZŠ Nemyčeves otevírá stezku Za tajemstvím stromů

Datum konání: 1. 6. 2021 - 30. 6. 2021

Objevte v sobě skřítka, vílu nebo jiného strážce stromů na stezce Za tajemstvím stromů, kterou na měsíc červen připravila ZŠ Nemyčeves v rámci aktivity Otevřeno. Stezka pro rodiny s dětmi plná zajímavých úkolů i poznání o přírodě začíná na zahradě ZŠ v Nemyčevsi a přístupná bude od 1. do 30. června. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 28. 5. 2021 20:27
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Libáňský Slavíček bude mít již brzy své vítěze

Datum konání: 1. 6. 2021

ZŠ Libáň, která připravila soutěž Libáňský Slavíček v rámci aktivity Otevřeno, zve na vyhlášení vítězů, které proběhne online v úterý 1. června od 18 hodin. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Ludmila Bretová Publikováno 28. 5. 2021 11:48
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář