Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
Dotazník - Evaluace cílů projektů a cílů strategického rámce

Datum konání: 21. 9. 2020

Dotazník je určen členům realizačního týmu, koordinátorům plánování škol, členům pracovních skupin a Řídicího výboru MAP II. O jeho vyplnění prosíme nejpozději do pondělí 21. září. Děkujeme za vyplnění.

Více

Publikováno 23. 8. 2020 12:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Co přinesl MAP v uplynulém školním roce

Datum konání: 31. 8. 2020

Velmi neobvyklým způsobem se blížíme ke konci školního roku a my bychom za tým projektu MAP pro ORP Jičín chtěli shrnout to, co se nám v něm zadařilo a co jsme všichni společně zvládli. Naše ohlédnutí za školním rokem 2019/2020 najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 16. 6. 2020 22:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Naposledy v tomto školním roce se sešla Pracovní skupina pro rovné příležitosti

Datum konání: 2. 6. 2020

Posledním setkáním v tomto školním roce se stala schůzka členů pracovní skupiny pro rovné příležitosti. Byla tak završena diskuze nad výsledky dotazníku, který reflektoval nastavení rovných příležitosti na našich základních školách. Závěry z diskuze, která započala na začátku letošního roku, teď budou zaslány zřizovatelům a ředitelům škol. Více informací o tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 11. 6. 2020 14:41
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na setkání PS pro rovné příležitosti

Datum konání: 2. 6. 2020

V úterý 2. června proběhne tentokrát již osobní setkání členů Pracovní skupiny pro rovné příležitosti. Skupina bude dále pracovat na hodnocení nastavení rovných příležitostí na našich mateřských a základních školách dle dat, která vzešla z dotazníků. Na programu je ale i plánování vzdělávacích aktivit na podzim 2020 nebo hodnocení situace na školách v období jejich uzavření. Celé znění pozvánky najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 25. 5. 2020 14:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak si stojí naše ZŠ z pohledu rovných příležitostí? Pracovní skupina diskutovala online

Datum konání: 7. 5. 2020

Na vůbec první online videokonferenci Pracovní skupiny pro rovné příležitosti se její členové věnovali výsledkům dotazníku k rovným příležitostem na základních školách. Dotazník odkryl hned několik míst, kterým je třeba se dále věnovat. Co vše setkání přineslo se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Autor: Lenka Veselá Publikováno 7. 5. 2020 20:20
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

První videokonference pracovních skupin - v úterý se na dálku spojí PS rovné příležitosti

Datum konání: 28. 4. 2020

V plánovaném termínu 28. dubna v 16 hodin proběhne setkání PS pro rovné příležitosti. Vzhledem k situaci se však její členové spojí online přes Microsoft Teams. Na programu bude představení výsledků dotazníku k rovným příležitostem za základní školy a následná diskuze na toto téma. Pozvánku na setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 26. 4. 2020 15:31
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Proběhlo další setkání Pracovní skupiny pro rovné příležitosti

Pracovní skupina pro rovné příležitosti se sešla v úterý 25. února. Hlavní náplní byla prezentace výsledků dotazníkové šetření, týkajícího se rovných příležitostí na mateřských školách v regionu, a následná diskuze na toto téma. Důležitým bodem byly ale i proběhlé a připravované akce s projektem MAP. Více informací o tom, jak setkání probíhalo, se dozvíte po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 3. 3. 2020 13:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na setkání PS pro rovné příležitosti

Datum konání: 25. 2. 2020

Členy PS pro rovné příležitosti zveme na další setkání, které proběhne v úterý 25. února od 16 hodiny v přednáškové místnosti jičínského zámku. Pozvánku v celém znění najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 18. 2. 2020 12:28
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

PS pro rovné příležitosti připravuje setkání asistentů pedagoga i vzdělávání pedagogů

Datum konání: 26. 11. 2019

V úterý 26.listopadu se sešla pracovní skupina pro rovné příležitosti. Pravidelné setkání této skupiny mělo na programu, kromě dalšího, projednat možnosti vzdělávání pedagogických pracovníků a uspořádat setkání asistentů pedagoga. Více informací o průběhu setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 3. 12. 2019 0:39
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Proběhlo druhé setkání Pracovní skupiny pro rovné příležitosti

Datum konání: 9. 4. 2019

Dne 9. dubna se podruhé sešli členové pracovní skupiny pro rovné příležitosti. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 14. 4. 2019 22:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář