Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
Dotazník pro MAS a nositele MAP za MAP ORP Jičín

Ke dni 11. ledna 2017 byl všem zpracovatelům Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání v ČR zaslán dotazník, který byl měl reflektovat potřeby, investice a projekty v oblasti vzdělávání na našem území pro dotace z OP VVV na období 2018-2016 a na jehož základě vznikne přehled, o jaká témata je v ČR největší zájem. Jedná se o první průzkum možných výstupů Místních akčních plánů rozvoje vzdělávání v rámci celé ČR. Více informací a výsledky dotazníku za ORP Jičín najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 25. 1. 2017 15:05
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Progresivní změny ve vzdělávání, efektivní výuka - Martin Roman diskutoval s řediteli škol

Datum konání: 12. 1. 2017

Ve čtvrtek 12. ledna uspořádal realizační tým projektu Místní akční plán Jičín setkání ředitelů škol a veřejnosti s JUDr. Ing. Martinem Romanem, MA na téma efektivita výuky a učení. Ve svém vystoupení Martin Roman komparoval vzdělávání ve Velké Británii a ČR, upozornil na důvody, které způsobují nutnost zavádění efektivnějších způsobů výuky v českém školství a uvedl návrhy na řešení s konkrétní příklady výukových metod. Obzvláště upozornil na přínosnost formativního hodnocení.

Více

Autor: Katarina Kalvodová Publikováno 24. 1. 2017 16:39
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář