Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Pod příslušnými štítky zde najdete pozvánky na jednání MAP, první stručné informace o výsledcích z jednání, informace o plánovaných i proběhlých vzdělávacích akcích, stručné články o nejnovějších krocích v projektu, upozornění na změny v projektu a další důležité informace.

Aktivity škol pro veřejnost - Otevřeno pro vzdělání

Vzdělávací akce, besedy

Štítky:
2 Starší

Co přinesl MAP v uplynulém školním roce

Datum konání: 31. 8. 2020

Velmi neobvyklým způsobem se blížíme ke konci školního roku a my bychom za tým projektu MAP pro ORP Jičín chtěli shrnout to, co se nám v něm zadařilo a co jsme všichni společně zvládli. Naše ohlédnutí za školním rokem 2019/2020 najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 16. 6. 2020 22:08
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Koordinátoři společně plánovali aktivity k rozvoji škol

Datum konání: 8. 10. 2019

V úterý 8. října proběhlo jednání koordinátorů plánování škol. Na setkání byly představeny výsledky sběru dat prostřednictvím formulářů potřeb školy, na jejichž základě pak koordinátoři ve skupinách plánovali konkrétní aktivity se zaměřením na spolupráci. Na programu byly i informace ohledně aktualizace potřeb škol ve Strategickém rámci MAP, ke sběru dat dle Metodiky pro rovné příležitosti a o aktivitách v rámci "Otevřeno pro vzdělávání". Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 17. 10. 2019 12:52
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Koordinátoři plánování ve školách chystají třetí setkání

Datum konání: 8. 10. 2019

V úterý 8. října proběhne setkání koordinátorů plánování ve školách. Na setkání budou představeny výsledky formulářů potřeb škol a na jejich základě pak budou koordinátoři plánovat společné aktivity spolupráce. Pozvánku na setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 27. 9. 2019 18:14
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jak budovat úspěšnou školu? Téma pro druhé setkání koordinátorů plánování

Datum konání: 3. 4. 2019

Ve středu 3. dubna proběhlo druhé setkání koordinátorů plánování za školu. Součástí setkání byl workshop na téma „Jak budovat úspěšnou školu“ zaměřený na strategické plánování ve školách pod vedením lektorek Mgr. Blanky Kalátové Lisé a Ing. Kataríny Kalvodové. Více informací najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 14. 4. 2019 17:57
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Koordinátoři plánování začínají pracovat na Popisu potřeb školy

Datum konání: 12. 3. 2019 - 15. 6. 2019

Koordinátoři plánování na školách začínají pracovat na sběru dat k vypracování Popisu potřeb školy, který pomůže při jednání se zřizovateli, k získání dotačních příležitostí nebo jako podklad pro ČŠI. Výsledkem pro MAP II bude Agregovaný Soupis potřeb škol za celé ORP Jičín. Více informací včetně formuláře pro sběr dat najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 8. 4. 2019 0:43
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na druhé setkání koordinátorů plánování ve školách

Datum konání: 3. 4. 2019

Dovolujeme si pozvat koordinátory plánování ve školách na druhé společné setkání, které se bude konat ve středu 3. dubna od devíti hodin. Součástí setkání bude seminář na téma „Jak budovat úspěšnou školu". Více informací a možnost přihlášení najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 13. 3. 2019 17:13
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pozvánka na první setkání koordinátorů plánování ve školách

Datum konání: 17. 1. 2019

Koordinátoři plánování škol ORP Jičín se sejdnou na prvním společném setkání ve čtvrtek 17. ledna od 9:30 hodin. Pozvánku na toto setkání najdete po rozkliknutí článku.

Více

Publikováno 8. 1. 2019 15:01
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

2 Starší