Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěch pro každého žáka chystá konferenci, k iniciativě se mohou připojit další organizace

Úspěch pro každého žáka chystá konferenci, k iniciativě se mohou připojit další organizaceDatum konání:
21.4.2020

Konference Úspěch pro každého žáka

Pod mottem "Společně to zvládneme" proběhne 21. dubna další ročník konference Úspěch pro každého žáka stejnojmenné iniciativy, která je otevřenou neformální sítí organizací, které se učí společně rozvíjet kulturu vzdělávání v ČR. Konference proběhne v DOC+ na Praze 7. 

Na setkání se budou diskutovat principy Partnerství pro vzdělávání 2030+ a jak tuto kulturu rozvíjet v ČR, sdílet příklady dobré praxe, které se osvědčily při naplňování cílů Strategie 2020 v regionech a přemýšlet o středním článku vedení škol, který dokáže zlepšovat učení dětí a snižovat nerovnosti. 

Registrace bude spuštěna na přelomu února/března 2020, kdy bude představen program celé akce. Podrobnosti pak budou veřejněny na webu ucimekvalitne.cz

Chci se připojit k iniciativě

K iniciativě Úspěch pro každého žáka se mohou připojit i jednotlivé organizace. Ty se pak mohou zvát navzájem k nahlédnutí do konkrétní praxe podpory učitelů ve školách, zvát se navzájem do projektů, které připravují nebo realizují, sdílet nejlepší praktické výstupy vlastních projektů, navrhovat řešení, jak zvyšovat spolupráci mezi různými oblastmi a úrovněmi vzdělávacího systému a podporovat myšlenku úspěchu pro každého žáka. 

Více informací k iniciativě najdete na webu uspechzaka.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů