Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Škola pohledem dětí: Zveme vás na výstavu Škola mých snů

Škola pohledem dětí: Zveme vás na výstavu Škola mých snůDatum konání:
8.2.2018

plakát MAP - ŠKOLA - návrh final.jpgJaká by měla být škola, ve které byste se hodně naučily, a přitom byste do ní rády chodily?“ Tuto otázku jsme položili dětem ze základních a mateřských škol našeho regionu a odpovědí na ni jsou desítky výtvarných, audiovizuálních i literárních prací, které budete mít možnost zhlédnout v prostorách jičínské galerie na výstavě pod názvem Škola mých snů.

            Od září letošního roku pracovaly na projektu spolu se svými učiteli děti z šestnácti škol z ORP Jičín. Využily nejrůznější výtvarné techniky a formy jako možnosti vyjádření vlastních názorů na to, kam by měly naše školy směřovat. Výsledkem jsou originální prostorové modely, velkoformátové kresby, zvukové záznamy, videa či prezentace.

            Na výstavě, která bude probíhat ve dnech 8.-25. února, jsou vítání všichni ti, kterým záleží na vzdělávání našich dětí a zároveň mu není lhostejné, co si tyto děti myslí. Snad všichni totiž víme, že právě ony dokáží nejvíce překvapit…

Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 8. února v 15:30 v Regionálním muzeu a galerii v Jičíně.

            Výstava Škola mých snů je doprovodným programem ke stejnojmennému průzkumu, který bude probíhat ve stejných dnech jako výstava sama. Prostřednictvím hlasovacího systému a aplikace Demokracie 21 budou žáci 4. až 9. tříd základních škol a jejich rodiče hlasovat o prioritách v oblasti školství na území ORP Jičín.

Hromadné návštěvy školních tříd si domluvte prosím s paní Zuzanou Kefurtovou na emailu edukator@muzeumhry.cz nebo telefonu 777 764 428 nebo 493 532 204 (nevolejte v pondělí – muzeum je zavřeno), návštěvní doba výstavy je možná denně kromě pondělí v době 10 – 17 hod.

Plakáty ke stažení ZDE.

IMG_5399 - kopie.JPGIMG_5391 - kopie.JPG

IMG_5397 - kopie.JPG

IMG_5390 - kopie.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů